.

.

visesunny Расклопна Голем Капацитет Кошница Футуристички Ноќен Пејсаж со Апстрактни Островот Месечината да Блесне Облека Играчка Складирање Забавува со Трајни Памук

visesunny Расклопна Голем Капацитет Кошница Футуристички Ноќен Пејсаж со Апстрактни Островот Месечината да

DEN 599.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ги чисти само, не користете абразивни почиста.Тие се расклопна, кои може да се здипли до кога не е во употреба или кога ќе патуваат.Уморни од нередот во детска соба, дневна соба, или перење соба?Овие садовите за складирање може да биде совршено решение за организирање на нередот додека подобрување на вашиот дом е оркестарот.Здрав памук јаже се справува направи за лесен и удобен транспорт и цврсти дното задржува форма по секоја употреба.Тие се направи една прекрасна, но и практичен подарок за пријателите или семејството за роденден, свадба, бебе туш, housewarming, или било кој друг подарок-давање прилики!.Sturdily изградени овие кутии за складирање се до задача се врши на-и-натам, што се користи за транспорт на прехрамбените производи, перење, или домаќинството овие кантите ќе се справи со тоа.Солидна Construction Built да трае овие кутии се засили со О-прстен и висок Квалитет на дното за да се даде форма и структура, едноставно колапс бин продавница и кога не е во употреба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Толку Многу Options To видите целата наша селекција на чување опции за пребарување : visesunny складирање или посетете го нашиот бренд страница at.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Во исто време, не ја користете машината за перење да се исчисти торба, тоа ќе ја оштети Вода-Resistantcoating.Направете Вашиот Декор POPGet креативни со забава дизајни и бои, кои се лесно да се меша и натпревар со асортиман на големини, бои и дезени. ☑️ БЕЗБЕДНИ ЗА БЕБИЊА, ДЕЦА И домашни МИЛЕНИЦИ – Нашиот тим, кантите се не-токсични премиум памук јажиња, така тие се безбедни за употреба насекаде во вашиот дом.Донесе боја и интерес за некоја досадна во соба со живописни нијанси и софистициран изглед, а исто така додавање на функционалност.Се Врати својот Простор со VISESUNNY Складирање Bins Double платно чување на кутии се забавен и креативен начин да го организирате и продавница за играчки, облека, ќебиња, пешкири, книги, knick knacks и повеќе. ☑️ XXX-ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ 20" x 20"x 14" ПАМУК ЈАЖЕ СКЛАДИРАЊЕ КОШЕВИ – Тие се доволно голема за чување на предмети, како дополнителни ќебиња, утешители, ќебиња, фрли перници, перничиња, и препарирани животни, зимска облека, перење, и повеќе.Печати на враќање превозот етикета. ☑️ ПРЕНОСНИ, РАСКЛОПНА & ТРАЈНИ, водоотпорен – Направен од висок квалитет на ДВОЈНО ПЛАТНО материјали, нашите складирање кошеви се малку мека, но цврсти доволно да се задржи нивната форма и се застане на своите сопствени.Материјал и изградба обезбедува долготрајни бин дека ќе може да се користат одново и одново. ☑️ ЗАБЕЛЕШКА – ве Молиме имајте во предвид дека нашата кошеви поклопени за превозот поради неговата голема големина која може да резултира во некои набори.Квалитетот на изработка обезбедува не постојат остри или тешко рабовите на нула подови или stub прсти.com/visesunny за целосен опсег на чување во кошница.Овие тренди кантите станаа многу популарни заради нивната едноставна но сепак шик изглед, флексибилност и стабилност.Тој нуди многу простор за помали разно предмети премногу, како книги, списанија, магазини и играчки, да ги задржи вашиот простор за живеење уредни и чисти!тие се исто така одличен декор на фестивалот , како ноќта на вештерките, божиќ, на вљубените, таткото, мајката , децата ден и така натаму.Следете ги ЛЕСЕН чекор : да се Стави некои големи работи или се измазнети од страна на пареа железо и фен, и тогаш Тоа ќе ја врати оригиналната форма по еден период на време.Користете ги со целосен мир на умот околу бебиња, деца и домашни миленици.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата