.

.

ALAZA Правоаголна Количка за Складирање Бин Шарени Polka Точка и Пеперутки Расклопна Водоотпорен Перење Забавува Бебе бебе соба Кошница Организатор со Рачки за Плакар?

ALAZA Правоаголна Количка за Складирање Бин Шарени Polka Точка и Пеперутки Расклопна Водоотпорен Перење Забавува

DEN 1740.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

МАТЕРИЈАЛ : Платно + Водоотпорен ЈП Слој + СТП се Справи.Платно материјал е повеќе дебели и може да се користи за долго време.Со водоотпорен ЈП внатрешен, што за да се постигне ефект на влага отпорни.Армирано-СТП се справува направи за лесен и удобен транспорт.ГОЛЕМИНА на : Големи Правоаголни 15(Л)x 11(W)x 9.5(В)инчен Складирање Корпа.Голем капацитет помага да се организира крпа, детски играчки, играчки за миленичиња, лен, ќебиња, и расадник.Со картон дното за да се зајакне форма и даде структура, едноставно колапс бин продавница и кога не е во употреба.МУЛТИ-ЦЕЛ : На перење забавува обезбедува привлечни и лесни решение за многу складирање потреби, како што се деца перење кошница, облека складирање, бебе забавува, расадник забавува, перење кошница, играчка кошница, домашен текстил за складирање, играчка складирање, облека забавува, бебе производ за складирање и домашно милениче производ за складирање.МУЛТИ-ПОВРШИНА : Ова кошница е достапна во забава, трендовски и симпатична стилови и бои, совршен прилог на Спална соба, Детска соба, Плакар, Бања, Дневна соба, декоративни складирање кошеви дури и може да биде ставен во багажникот на автомобилот.Answer : ___________________________ NOTE : Машина за миење не е дозволено, рака мие, се препорачува.На перење забавува доаѓа со компресија пакување што може да резултира со брчки во текот на долги транспорт.Тоа ќе се опорави по еден период на време.КАРАКТЕРИСТИКИ : МАТЕРИЈАЛ : Платно + Водоотпорен ЈП Слој + СТП се Справи.ГОЛЕМИНА : 15(Л)x 11(W)x 9.5(В)инч.КАРАКТЕРИСТИКИ : -Голем капацитет / Свитлива / Трајни / Лесни / Домашна Декорација. -На перење забавува обезбедува привлечни и лесни решение за многу складирање потреби, како што се деца перење кошница, облека складирање, бебе забавува, расадник забавува, перење кошница, играчка кошница, домашен текстил за складирање, играчка складирање, облека забавува, бебе производ за складирање и домашно милениче производ за складирање. -Оваа кошница е достапна во забава, трендовски и симпатична стилови и бои, совршен прилог на Спална соба, Детска соба, Плакар, Бања, Дневна соба, декоративни складирање кошеви дури и може да биде ставен во багажникот на автомобилот. -ИМАЈТЕ на ум : Машина за миење не е дозволено, рака мие, се препорачува.На перење забавува доаѓа со компресија пакување што може да резултира со брчки во текот на долги транспорт.Тоа ќе се опорави по еден период на време.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата