.

.

Коњ Перење Забавува За Складирање Бин Кошници Со Лесна За Носење Рачки За Играчки, Облека Организатор

Коњ Перење Забавува За Складирање Бин Кошници Со Лесна За Носење Рачки За Играчки, Облека Организатор

DEN 609.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оксфорд ткаенина.Оваа облека, кошница е направен од високо-квалитет на Оксфорд ткаенина.Облеката складирање кошница има силна рака ремени од двете страни, и таму е водоотпорен слој во внатрешноста, која е водоотпорен и мирис-доказ.На Перење Кошница со совршена големина на 16.15"(D) x 17.3"(Ж) не е премногу голема или премногу мала.Тие, исто така може да биде укината и ставете го во ранец за лесно патување кога не е во употреба.Овој пренослив складирање кошница е многу погоден за организирање канцеларии, играчки, магацини, и перење соби.Всушност, перење кошница може да биде укината за лесен транспорт, што е многу корисно за луѓето кои живеат во дом за долго време.Перење попречи е дизајниран со различни живописни модели.Тие не се лесно да избледи и се многу погодни за секојдневна употреба.Тоа ќе биде многу интимни да ги даде на семејството како Божиќ подароци.На свитлива и преносни перење забавува не заземаат простор, е водоотпорен и е светлина и лесно да се носат.Рака мие за дневна грижа.Ако наидат на проблеми по купување на овој перење забавува, ве молиме да не контактирате директно преку е-маил.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата