.

.

ПЧЕЛА GEES / ПОВЕЌЕ - ВО САБОТАТА ВЕЧЕР ТРЕСКА : СУПЕР ДЕЛУКС

ПЧЕЛА GEES / ПОВЕЌЕ - ВО САБОТАТА ВЕЧЕР ТРЕСКА : СУПЕР ДЕЛУКС

DEN 2223.00
DEN 2399.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ерата-дефинирање и највисока продажба саундтрак албум во историјата добива Супер Делукс издание за да ја одбележат своето 40-то годишнината.На boxset издание карактеристики на оригиналниот саундтрак на 2 LP, која предизвика четири Број 1 синглови за Пчела Gees и го освои GRAMMY Наградата за Албум На Годината.Тоа исто така вклучува и проширена 2 CD верзија со 4 нови миксови од страна на GRAMMY Наградата за победникот Шербан, 40-то годишнината на Директорот Исечете на Blu-Ray, 23 страница книга, 5 уметност отпечатоци, филмски постер и плочата мат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата