.

.

Француски Тост Девојки Кратки Ракави Петар Пан Поло Јака

Француски Тост Девојки Кратки Ракави Петар Пан Поло Јака

DEN 191.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Памук Мешавина Блокирам. 50 Миење Тестирани Се Намали & Исчезнат Отпорни. 3 Копче Фуста Со Pearlized Копчиња.Само Ткаенина Петар Пан Јака.Капка Рамо Се Собира.Мрачно Grosgrain Вратот Снимање.Нашата нова поло додава Петар Пан јака за една симпатична, girly touch.By елиминирање на дневни одвлекување на вниманието на решен училиште облека, како и притисокот од колегите поврзани со : "label конкуренција," униформи поставите тон за правилна работа став во училницата, намалување на однесување проблеми и да се подобри студентски перформанси.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата