.

.

BGYPT Безжичен Полнач Брзо 5 во 1 Smart Phone Држач за Телефон Види Индукција Безжичните Полначи (Боја : Црна)

BGYPT Безжичен Полнач Брзо 5 во 1 Smart Phone Држач за Телефон Види Индукција Безжичните Полначи (Боја : Црна)

DEN 4340.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

На сите-во-едно полнење решение може да се полнење на мобилни телефони/часовници/слушалки во исто време.Амбиентална светлина и USB кабелска излез.Smart 3 чип -15 W smart брзо полнење.Смарт чип трошоци побрзо, автоматски шантови, и претставува ефикасна шема на полнење, која може да се полни хоризонтално и вертикално.Светлина на допир за да го вклучите светлото, три брзини прилагодување.Излезна моќност:15 W/10 W/7. 5 W/5 W(мобилен телефон)Излезна моќност:3 WInput тековната напон: 9 V/4А-12 V/2.5 ATransmission растојание:< 5mm Conversion ефикасност:<80%Производ материјал:Пластични позлата+целата машина гориво injection Product боја:Чиста бела/кул black The сите-во-едно полнење решение може да се полнење на мобилни телефони/часовници/слушалки во исто време.Амбиентална светлина и USB кабелска излез.Smart 3 чип -15 W smart брзо полнење.Смарт чип трошоци побрзо, автоматски шантови, и претставува ефикасна шема на полнење, која може да се полни хоризонтално и вертикално.Светлина на допир за да го вклучите светлото, три брзини прилагодување.Пакет се вклучени : 1 x Двојна Безжична Charger Notes : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата