.

.

Ramtech DC 12V 2A Универзален Автомобил Полнач Адаптер Кабел Кабелот за GPS, Компатибилен со 7 Инчен Garmin Nuvi 2757 2757LM, Перо Пенкало Вклучени, CHMNA

Ramtech DC 12V 2A Универзален Автомобил Полнач Адаптер Кабел Кабелот за GPS, Компатибилен со 7 Инчен Garmin

DEN 557.04

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✅ ВИСОК КВАЛИТЕТ : Brand new mini USB возило адаптер држачи за кабел одберете GPS (не-ОЕМ); Ова возило моќ кабелот е во можност да обезбеди стабилен власта, и тоа не обезбеди живеат сообраќај функција; Затоа, тоа нема да го замени било traffic приемник кабел. ✅ ВЛЕЗ ТИП : 12v-24v DC Излез : 5v, 2 A (2000m A) max.Вкупната должина на кабел : 4-нозете на совозачот.Лесни и тешки-должност кабел LED индикатор за светло. ✅ ПАМЕТЕН ДИЗАЈН : Smart чип технологија.Вграден-во Динамична IC чип признава целосна батеријата и автоматски се префрла на режимот на штедење на енергија.Ова ќе ве заштити вашата батерија од над полнење и да го зачува вашата батерија е векот на Полначот IC Дизајниран и произведен во согласност со ОЕМ спецификации, која им овозможува на уредот да се користи за време на полнењето; Тоа не ќе се замрзне или да ја активирате PC режим!. ✅ 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Овој производ е произведен од страна на Ramtech Електроника и е продаваат директно и исклучиво од нас; ве Молиме да не заменат нас за низок квалитет / низок тековната оние достапни на пазарот.Опис на производот Висок квалитет возило моќ кабел одберете GPS Функции не се во живо на сообраќај функции • Пред пратката, секој производ е точно тестирани за да се обезбеди тоа е слободен од производство, механички или електрични дефекти.Ве молиме не се збуни ни со понизок квалитет конкуренти Компатибилните Garmin Уреди • Garmin Nuvi 2757 LM / 2789 LMT / 2797 LMT / 2798 LMT.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата