.

.

ABLEGRID 3.3 ft Бела Микро USB Моќ Конектор за Кабел за Garmin автомобил Цртичка камери 45 55 65W

ABLEGRID 3.3 ft Бела Микро USB Моќ Конектор за Кабел за Garmin автомобил Цртичка камери 45 55 65W

DEN 118.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Брзо Полнење & Sync Micro USB Кабли : Дебели мерач жици и намалена кабел отпор им овозможи на моќта линија за полнење побрзо отколку повеќето стандардни кабли, плус за пренос на податоци.Специјален Дизајн Со Неверојатна Издржливост :обезбедува поголема издржливост и зголемена флексибилност со метежот-бесплатно, лесен, лесен и лесно да се извиткани, нема лесно да падне надвор од вашите уреди.Кабел Должина : 3.3 ft/ 1m. 3.3 ft Бела микро USB моќ конектор за кабел за Garmin автомобил цртичка камери 45 55 65 W.ABLEGRID 3.3 ft Бела микро USB моќ конектор за кабел за Garmin автомобил цртичка камери 45 55 65 W.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата