.

.

Четвртиот Плоштадот Бери Кошница Зелена Biodegradable - Пакет од 6

Четвртиот Плоштадот Бери Кошница Зелена Biodegradable - Пакет од 6

DEN 215.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

6 Кошеви во секој пакет.Четвртиот димензии се околу 5.5 инчи x 5.5 инчи x 3.5 инчи висок.Направени се од зелени biodegradable целулоза влакна хартија.Vented.Популарната за занает проекти!.Еден од најпопуларните пивце контејнери, ова бери кошница е еколошки и корисни.Направен од висок квалитет на целулоза влакна, ова досега е многу здрав за biodegradable решение.Оваа кошница е одлична за голем број на производи : бобинки, овошје, ореви, мали и зеленчук.Овие кошници се исто така прекрасен прилог на занает проекти!Совршен за да пакет до мали подароци и ги третира.Ова го прави голема корист кошница за партија награди се Врзуваат со некои twine или прилично лента.Четвртиот димензии се околу 5.5 инчи x 5.5 инчи x 3.5 инчи висок.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата