.

.

10 Поставува Европски Стил Покани Романтична Покана Картички Коверти за Бизнис Свадба, Роденден (D0119) (Сина Покана+Картичка+Плик+Запечатување Налепница) за Партиски

10 Поставува Европски Стил Покани Романтична Покана Картички Коверти за Бизнис Свадба, Роденден (D0119) (Сина

DEN 273.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Покани картички може да се користи на свадба, невести булчински туш, бебе туш, дипломирањето прослава, дејност, роденден партии и повеќе.Креативен дизајн може да и покаже на вашата искреност и помош за да им даде на вашите гости добар впечаток.Топло Совет : Почитувани купувачот, Поради осветлување ефект, се следи светлината, прирачник за мерење и слично, може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!.Исклучителен дизајн со врежан убава модел, изгледа романтични и елегантен.Секој комплет вклучува покана, бела карта, плик и запечатување налепница.Description This објект е покана картичка со деликатна дизајн и романтични боја.Идеален член за да ја споделите вашата радост со семејството и пријателите.Совршен за Денот на Вљубените, покани писмо, свадба покани, честитка, годишнина, итн.Направен од висок квалитет на хартија, тоа е еко-пријателски и не повеќе хемиски мириси.Карактеристики - Боја : Сина.- Материјал : Хартија.- Димензии : 15 х 15 х 0.15 см.- Секој комплет вклучува покана, бела карта, плик и запечатување налепница.- Креативен дизајн може да и покаже на вашата искреност и помош за да им даде на вашите гости добар впечаток.- Исклучителен дизајн со врежан убава модел, изгледа романтични и елегантен.- Соодветна големина, идеален за ставање на внатрешната картичка на покана на информации во тоа.- Покани картички може да се користи на свадба, невести булчински туш, бебе туш, дипломирањето прослава, дејност, роденден партии и повеќе.- Топло Совет : Почитувани купувачот, Поради осветлување ефект, се следи светлината, прирачник за мерење и слично, може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Пакет Including10 x сет на покани.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата