.

.

OESS Лифт Маса Алуминиум Оксид Лабораторија Стојат Lifter Научни Режа Кревање Џек Платформа 6X 6

OESS Лифт Маса Алуминиум Оксид Лабораторија Стојат Lifter Научни Режа Кревање Џек Платформа 6X 6

DEN 1790.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

LIFTER ГОЛЕМИНА : 6"x 6" димензии, максимална висина до 10"(25cm), минималната висина низок да се 2.2"(5.5 cm).Максимална вчитување капацитет до 55lb(25kg).МАТЕРИЈАЛ : лабораторија џек plantform е направен од алуминиум оксид легури,метални мрежа е хром-позлатен,тоа направи нејзината изградба многу стабилна, отпорност на корозија, долг работен век.АПЛИКАЦИИ : стабилна табела лифт се користи за регулирање на висината позиција на објектот како поддршка апарати,како за физички, хемиски, биолошки експерименти и други секојдневна употреба.ТРИ ГОЛЕМИНИ на РАСПОЛАГАЊЕ : Ние, исто така имаат големини 4"X 4" и 8"X 8" режа џек за вас да се избере, ве молиме пребарување "OESS табела lift" во нашата продавница или во се да ги најдете.По Продажба : Ние негува секој клиент и да се заложи за обезбедување на вас со добра услуга.ако имате било каков проблем,контактирајте со нас на прво,ние би сакале да го реши вашиот проблем што е можно побрзо.Пакетот вклучува : 1pcs OESS Лифт Маса Алуминиум Оксид Лабораторија Стојат Lifter Научни Режа Кревање Џек Платформа 6"X6" Спецификации : 6"x 6" димензии, максимална висина до 10"(25cm), минималната висина низок да се 2.2"(5.5 cm).Максимална вчитување капацитет до 55lb(25kg).Прилагодете ја завртката knob, лифт одвива непречено, ротирачки рака на воланот за укинување на предниот панел може да се прилагоди на саканата висина.Лабораторија џек треба да се чуваат чисти и суви, по употреба и се чуваат на ладно, суво, не-корозивен средина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата