.

.

BestEquip Хидраулични Режа 500LBS Капацитет, Количка Лифт Табела Количка 28.5-Инчен Кревање Висина, Прирачник Режа Лифт, на Маса w/ 4 Тркала и Нога Пумпа, Издигнувајќи Хидраул?

BestEquip Хидраулични Режа 500LBS Капацитет, Количка Лифт Табела Количка 28.5-Инчен Кревање Висина, Прирачник

DEN 4078.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Издржливи .Капацитет : 500 LBS.Табела Големина : 28 x 18. Нашите Хидрауличниот Лифт Табела Количка се направени со премиум материјалот е одличен помошник за материјал ракување на вашето работно место.Се одликува со 4 Тркала, Нога Пумпа, и 500 LBS Вчитување Капацитет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата