.

.

Torostra Лист Обликуваат Половината Синџир Појас за Жените Легура Појас Синџир за Фустан Метал Половината Појас Синџир

Torostra Лист Обликуваат Половината Синџир Појас за Жените Легура Појас Синџир за Фустан Метал Половината Појас

DEN 383.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : Алуминиум.Лист форма во сребро или злато.Убава за секој ден и за излегување ноќ.Ширина : 1.1"(3cm).Должина : 24.5"(63cm) големи синџир + 19.5"(50cm) продолжување на синџирот, се вклопуваат 26"-40".Torostra е НИ регистрирана трговска марка(Рег.No. : 5965751) и заштитени од страна на американскиот закон, да се фокусираат на обезбедување на квалитет и вредни производи.Љубезно потсетување : 1. 1-2cm грешка на мерење е разумен спектар поради различни мерни методи. 2. Како разлика на екранот уреди и подесувањата, бојата на објектот може да биде малку поинаков од сликата. 3. За да се избегнат погрешни набавки, ве молиме бидете сигурни дека веќе знаете големината на објектот. 4. Секој објект ќе биде внимателно проверете пред да се испраќаат, но тоа се уште е тешко да се гарантира дека секој објект има без било какви грешки, било какви прашања ве молиме слободно да ни e-mail. 5. 180 дена пари назад гарантира и 24 часа aftersales услуга, било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. 6. Нашиот принцип е да обезбеди висок квалитет на производите и одличен клиент искуство за нашите клиенти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата