.

.

Замена на Дел за Hoover Правосмукалка Вистински Windtunnel Назад Т Серија Појас 12.8x457, 1023A # 5622890001

Замена на Дел за Hoover Правосмукалка Вистински Windtunnel Назад Т Серија Појас 12.8x457, 1023A 5622890001

DEN 264.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Дел No # 562289001. Се вклопуваат во Модели # UH71251, UH70200, UH70205, UH70210, UH70211, UH70212, UH70215, UH70130, UH70600, UH30300, UH30310, UH70601, UH70603, UH30600, UH70140, UH70602, UH70605, UH70240, UH71214, UH70905, UH70935. Направени се од квалитетен материјал за да се задржи вакуум безбедно и во работна состојба цело време. 100% задоволство гаранција со купувањето.Ние нудиме 30-дневниот гаранција за парите назад.Купувачот е одговорен за враќање превозот.Се вклопува Во Модели # UH70604, UH72630, UH72635, UH71250, UH71251, UH71230, UH72600, UH70200, UH70205, UH70210, UH70211, UH70212, UH70215, UH70130, UH70600, UH30300, UH30310, UH70601, UH70603, UH30600, UH70140, UH70602, UH70605, UH70240, UH71214, UH70905, UH70935, UH70200 RM, UH70202, UH71209, UH30308, UH70700, UH30302, UH70607, UH70900, UH70930, UH70901 PC, UH70909,UH70939, UH70608, UH70900 CDI, UH70241, UH70930 FDI, UH70930 CA, UH70931 PC Vacuums.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата