.

.

ТОН 3/8 Диск за Безбедност Torx Малку Штекер (3TX-T55H)

ТОН 3/8 Диск за Безбедност Torx Малку Штекер (3TX-T55H)

DEN 1761.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Безбедност Torx Малку Штекер. 3/8" Диск.ТОН 3/8" Диск за Безбедност Torx Малку Штекер.Безбедност torx е облик има дупка во центарот.Цел од ЅВОНЕЊЕ е официјален НИ дистрибутер Idaka Америка и да се избегне фалсификати.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата