.

.

MroMax од 1,5 инчен Фиксна Рициново Тркала СТП Врвот Плоча Поставена Рициново Тркала 110lb Капацитет Црна Тон 1pcs

MroMax од 1,5 инчен Фиксна Рициново Тркала СТП Врвот Плоча Поставена Рициново Тркала 110lb Капацитет Црна Тон

DEN 196.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тркала Кол : 40mm / 1.5 инчен; Капацитет : 50kg / 110lb на тркала; Стил на : Фиксен Тркала.Монтажа Дупка со Дијаметар : 6mm / 0.24 инчен; Дупка Центар Растојание : 45mm x 30мм / 1.77 инчен х 1.18 инчен; Тркало Материјал : СТП.Инсталирајте Тип : Плоча Поставена; Боја : Црна; Пакет Содржина : 1 x Плоча Поставена Рициново.Полиуретан (СТП) тркала нудат еластичноста на гумени тркала во комбинација со цврстина и трајност на метални тркала.Погоден за сите кат видови.Совршен casters за мали опрема и мал простор мебел, вклучувајќи кафе на маса, растенијата стои, полици за книги, кутии за чевли, шопинг коли, workbench.Опис : * 1.5 Инчен Фиксна Рициново Тркала СТП Врвот Плоча Поставена Рициново Тркала 110lb Капацитет. * Полиуретан (СТП) тркала нудат еластичноста на гумени тркала во комбинација со цврстина и трајност на метални тркала.Погоден за сите кат видови. * Совршена casters за мали опрема и мал простор мебел, вклучувајќи кафе на маса, растенијата стои, полици за книги, кутии за чевли, шопинг коли, workbench. * Забелешка : Секоја рициново капацитет е 50kg, вкупен капацитет за сите 4 casters е 150kg (се пресметува со 3 casters ).Затоа што кога земјата е нерамномерна , ќе има само 3 casters имајќи тежина.Карактеристики : * Тркала Кол : 40mm / од 1,5 инчи. * Капацитет : 50kg / 110lb по воланот. * Стил На : Фиксен Тркала, Плоча Поставена. * Монтажа Дупка со Дијаметар : 6mm / 0.24 инчен * Дупка Центар Растојание : 45mm x 30мм / 1.77 инчен х 1.18 инчен * Тркала Материјал : СТП * Боја : Црна Пакет се Вклучуваат : * 1 x Плоча Поставена Рициново.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата