.

.

Хамилтон Рициново Полиуретан Рициново Тркало - Железо Core, 9000 lbs Капацитет, 20 во Кол, 5 во Лицето, Обична Создаден Имајќи

Хамилтон Рициново Полиуретан Рициново Тркало - Железо Core, 9000 lbs Капацитет, 20 во Кол, 5 во Лицето, Обична

DEN 1382.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

центар должина : 5-1/4 во.имајќи тип : Обична Понесе.капацитет опсег : Поголема од 4.000 лица lb.капацитет : 9000 lbs.тркала дијаметар : 20 во.Полиуретански Рициново Тркало - Железо Core, 9000 lbs Капацитет, 20 во Кол., 5 во Лицето, Обична Понесе Bearing Specification : центар должина : 5-1/4 inbearing тип : Обична Boreload капацитет опсег : Поголема од 4.000 лица lbload капацитет : 9000 lbswheel дијаметар : 20 incore боја : Graywheel материјал/тип : Полиуретан на Железо Coretread боја : Зелена Polyface ширина : 5 inoperating температура опсег : -50 до 200 °F.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата