.

.

Thomson - 522P55A+1000 - Ролери Железнички, 1000mm L, 53 mm, W, 48 mm H

Thomson - 522P55A+1000 - Ролери Железнички, 1000mm L, 53 mm, W, 48 mm H

DEN 383.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Линеарни Водич Шини.Линеарно Движење.Моќта На Пренос.ЛИНЕАРНО ДВИЖЕЊЕ.Профил на Ролери Железнички 500 Серија Целокупната Должина 1000 мм вкупна Ширина 53 mm вкупна Висина 48 мм Број на Железнички Дупки 15 Монтажа Дупка од Окно Крајот 20mm Монтажа Дупка Центар до Центар 60mm Монтажа Дупка Големина 16.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата