.

.

EuisdanAA Кука Јамка Затворање Еластичен Тим Тензија Капетан Armband 2 парчиња Црна(Cierre де gancho elástico Тим Тензија Капетан Armband 2 парчиња Гора

EuisdanAA Кука Јамка Затворање Еластичен Тим Тензија Капетан Armband 2 парчиња Црна(Cierre де gancho elástico

DEN 1231.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

одговара за возрасни.Најлон еластична ткаенина со светла боја.Одлично за фудбал, мал фудбал и други тимски спорт, направи вашиот тим повеќе обединетите во стадионот.Прилагодливи одговара за удобност(Ajuste ajustable став градоначалникот comodidad. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.(100 nuevo y де алта calidad.Euisdan AA Кука Јамка Затворање Еластичен Тим Тензија Капетан Armband 2 парчиња Black Good за спорт, игра, кампување, натпревар, итн.Карактеристики : писмо C печатени.Опис на Spanish Cierre де gancho elástico Тим Тензија Капетан Armband 2 парчиња Negroapto став adultos Tejido elástico де nailon един боја brillante.Идеален став fútbol, fútbol y otros deportes de equipo, haz que tu equipo esté más unido en el estadio.Ajuste ajustable став градоначалникот comodidad100 nuevo y де алта calidad.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата