.

.

3 во 1Phone Спортски Armband Ракав,Лесни Телефон Armband Спортска Торба Работи Рака Бенд за Врвка за Телефон Носителот Торбичка Ракав за Телефон,Телефон Рака Бендови за Изврш

3 во 1Phone Спортски Armband Ракав,Лесни Телефон Armband Спортска Торба Работи Рака Бенд за Врвка за Телефон

DEN 698.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

☛【Телефон Рака Бенд】Оваа верзија на нашиот Телефон Спортски Armband Ракав има 2 џебови, 1 zippered џеб, и 1 пати-во текот џеб.На zippered џеб може да се користи за вашиот повеќе вредни стоки.Поклопецот над џеб има повеќе простор, па повеќето клиенти го користат за своите телефони и други bulkier предмети.Безбедно чување на она што треба со доверба. ☛【Лесни и Флексибилни】Направени од полиестер, многу светлина и се протега да одговара на различни предмети.Одлична замена за тешка чанта или торба.Оние кои се во потрага по повеќе удобен и лесен опција, не гледам понатаму.Лесно да го зграби предмети, кога сте во движење.Заштедите време и да ги задржи предметите блиску со овој зглоб паричникот за да работи. ☛【Лесен за Употреба Патент】на страната на ракав, ние сме вклучени лесен-за-користење патент што ви овозможува да го внесете вашиот телефон со малку напор.Ова задржува вашиот телефон сит и безбедно внатре во џеб додека правиш физичка активност.Без разлика колку енергични на тренингот или да ја стартувате можеби, можете да бидете сигурни дека вашиот телефон ќе остане безбеден. ☛【Голема за Патување】Високо ценета од денес е врвот патници.Патување лесно, се заштитат себе си од pickpocketing и да ја задржите вашите вредности сигурно и безбедно со нашите зглоб паричник. ☛【Мулти Активност Употреба】На врвката за околу паричникот не е само одлична за патување, но и многу други активности.Други заеднички користи на врвката за околу паричникот вклучуваат но не се ограничени на : трчање, пешачење, риболов, раси, кампување, планинарење, музички фестивали/концерти, саеми, и многу повеќе!Тоа е одлична за сите возрасти на Момчиња, Девојки, Возрасни, Деца, Пензионери, Мајка, Татко и Тинејџерите.Ги добие овој тие ќе го сакам. ●●●Welcome до продавница, оваа продавница обезбедува на клиентите со најдобар квалитет по-продажбата на услугата, ве молиме да бидат сигурни да се купи, да се обезбеди секој клиент со добра услуга е нашата цел и филозофија, ние се надеваме дека оваа продавница ќе ви донесе добар шопинг искуство!!!Детали за производот : Затвори-ја Вклучите Мини Работи Раката во Чантата,Отворено Спортски Еластична лента за околу Торба, Мобилен Телефон Раката со Клучот Чанта Материјал : Полиестер Боја : Црвена,Сина,Сива Тежина : 30g Производ Големина : 15x10cm/5.9x3.9 инчен Производ Функција : Лесни,Мултифункционален Употреба,Удобно Универзална Одговара,Трајни, Дише Материја,Отпорен на Вода & Пот Доказ Material Spandex, Најлон Ќе можат да носат мобилни телефони, клучеви, врата карти, куќа картички, пари и други мали предмети од суштинско значење резерви.Пакетот Вклучува : 3 Pcs Телефон Спортски Рака Торба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата