.

.

Видиме Спорт Салата Armband за BLU A5L, за iPhone 12 Мини, SE 2020, за Nokia 6300 8000 225 215

Видиме Спорт Салата Armband за BLU A5L, за iPhone 12 Мини, SE 2020, за Nokia 6300 8000 225 215

DEN 283.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ】 Одговара за BLU A5 L, за i Phone 12 Мини, SE 2020, за Nokia 6300 8000 225 215 и повеќе. 【ЦЕЛОСЕН екран на допир ФУНКЦИОНАЛНОСТ】 – Нашите спакувани работи armband делува како тренингот телефон носителот нудејќи целосна заштита и им овозможува лесен пристап до вашиот телефон, екран осетлив на допир функционалност и џек за слушалки. 【БЕЗБЕДНА & УДОБНО】- Сигурен рака одговара на повеќето рака големини и обезбедува можете телефонски да грб, лесни и дише тело ви овозможува да ги вежбате и да се движат во удобноста, не грижете се за капење. 【ИДЕАЛЕН ЗА МНОГУ АКТИВНОСТИ】- Совршен спорт придружник за трчање, одење, џогирање, возење велосипед, пешачење, качување, риболов или да се врши работа како готвење, косење или чистење. 【ДОПОЛНИТЕЛНИ КАРАКТЕРИСТИКИ】 приклучок за Слушалки и полначот cutouts овозможи директен пристап до телефон преку armband.Држи вашиот телефон безбедна и надвор од патот Лесни мрежа држи пот и влага злите далеку Прилагодливи кука и јамка околу рака за да ги собере сите арм големини Овозможува пристап до сите порти и копчиња Копчето затворач придава на врвот на armband да се задржи телефон безбедно место во сите времиња се Види преку маска овозможува лесен пристап до вашиот екран, и да не се меша со екран на допир способности. (Вкупна Должина 17.5") (Внатрешна Преграда големина 5.62" x 3.85) Тој одговара за BLU A5 L, за i Phone 12 Мини, SE 2020, за Nokia 6300 8000 225 215.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата