.

.

LOVPHONE iPhone 13 Мини/ 12 Мини/ 11 Pro/ X/ XS/ Галакси S10e Armband,Спорт Работи Вежба Салата Случај со Клучните Носителот & Картичка,Сензор за Отпечатоци Пристап Поддржан и Пот-Доказ (?

LOVPHONE iPhone 13 Мини/ 12 Мини/ 11 Pro/ X/ XS/ Галакси S10e Armband,Спорт Работи Вежба Салата Случај со Клучните

DEN 309.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

НАМЕНЕТА ЗА i Phone 13 мини/12 мини/11 Pro/X/XS/Галакси S10e - Ова armband е дизајниран да се вклопуваат во i Phone 13 мини/ i Phone 12 мини/ i Phone 11 Pro/i Phone X/ i Phone XS/ Галакси S10e со тенок случај на (НЕ се големи случај),доволно голема, дури и ако вашиот уред има се стави во други заштитник случај.ПОТ & ОТПОРЕН на ВОДА - Вода-отпорни neoprene и ПВЦ екран заштитник го заштитите вашиот телефон од гребење,нечистотија и пот во на отворено, инсталиран во секунди.Дизајниран за пресврт и да се наведнувам, но не ќе ја изгубат оригиналната форма.БЕЗБЕДНА & ЦЕЛОСНО ПРИЛАГОДЛИВИ - безбедна armband има двојна прилагодливи рака на рака со засилен кроењето 'на Сите на пат околу'.Прилагодливи бенд поддржува широк опсег на арм дебелина од 10" (25.4 cm) до 15" (38.1 cm).ВИСОКА ВИДЛИВОСТ - екстра светла рефлектор лента ви дава висока видливост, кога на патиштата во текот на ноќта.Посебен клуч џеб помага да го заштитите вашиот телефон од гребење и јасен екран покрие ви дава целосна телефони пристап во внатрешноста на случајот.LOVPHONE доживотна гаранција : знаеме колку е важно квалитетот е да сте ,само остатокот увери, Ако било незадоволен,ве молиме контактирајте со нас за размена или наплата без да се расправаме.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата