.

.

Авто-Печат Меур Mailers, 1, 7 1/4 x 12, Kraft, 25/Случај

Авто-Печат Меур Mailers, 1, 7 1/4 x 12, Kraft, 25/Случај

DEN 501.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Меур наредени mailers обезбеди светлина-тежина заштита за вашите производи и услуги.Mailers функција 3/16" висок лизга меур поставата за лесно вметнување на производи.Кора и се држи усна обезбедува сигурна, подесувате евидентно затворање.Рециклиран златна Kraft хартија надворешноста. 7 1/4 x 12" Kraft (25 Pack) #1 Самостојно Печат Меур Mailers.Меур наредени mailers обезбеди светлина-тежина заштита за вашите производи и услуги.Mailers функција 3/16" висок лизга меур поставата за лесно вметнување на производи.Кора и се држи усна обезбедува сигурна, подесувате евидентно затворање.Рециклиран златна Kraft хартија надворешноста.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата