.

.

Мама и Мене Појавување Фустан Секојдневен Домот Plaid Божиќ Туника Midi Фустани со Џеб Семејство Појавување на Облека

Мама и Мене Појавување Фустан Секојдневен Домот Plaid Божиќ Туника Midi Фустани со Џеб Семејство Појавување

DEN 479.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење. 【МАТЕРИЈАЛ】【ПРЕВОЗОТ ЦЕНА 2/ 3 НЕДЕЛИ, НЕ МОЖЕ да ДОЈДЕ ПРЕД БОЖИЌ】 : Оваа мајка и ќерка појавување на божиќ облека е направен од казна polyster.Супериорен квалитет, ултра меки и топли ткаенини од ова семејство појавување plaid midi фустан.Машина за миење нежно или рака мие, не кајгана. 【ДИЗАЈН】 : Најдобрите мама и мене фустани.Зелена plaid а-линија midi здолништа, lapel јака и 3/4 ракав дизајн, мама и ќерка за појавување на облеката со џебови, семејството натпревар фустан, божиќ plaid фустан за мајка и ќерка, мама и мене падот фустани соодветен сет, мајка и ме коленото должина гроздобер облека. 【ГОЛЕМИНА】 : За мајка : S, M, L, XL, 2 XL.За ќерка : S, M, L, XL, 3 XL.Мама и мене божиќ photoshoot фустани. 【ПРИЛИКИ】 : Божиќ семејството појавување на облека.Совршен за есен зима секојдневно секојдневен носат, семејството партија, божиќ партија, photoshooting, семејни активности, специјални прилики. 【СОДРЖАТ】 : Домот midi фустан за мама*1, симпатична зелена plaid туника фустан за ќерка*1. Големина : 2 T | Боја : Ќерка Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата