.

.

Картер е Playard Лист, Мајмун Печати, Една Големина

Картер е Playard Лист, Мајмун Печати, Една Големина

DEN 240.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ткаенини се 100% Памук.Се вклопува Стандардна Големина Playard 27" x 39".Машина за миење посебно во ладна вода, нежно циклус.Користете само не-хлор кајгана, кога е потребно.Собори сува на ниска топлина.Пегла на ниска топлина кога е потребно.Не сува чиста.Картер е - Playard Лист - Мајмун - Сите-во текот мајмун печати во мудрец зелена со кафеава акценти.Додадете атмосфера удобноста на вашиот малку еден playard со Картер е 100% Мека Памучна Playard Лист.Овој лист мерки приближно 27" x 39", и еластична рабови се задржи цврсто прикачен на playard мат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата