.

.

Sebktwo Постелнина Памук Лента Сина Едноставна Активни Печатење и Боење комплет Спална соба Четири Групи на Pillowcases 2 / Листови/Ватенка Капак (Големина : Б)

Sebktwo Постелнина Памук Лента Сина Едноставна Активни Печатење и Боење комплет Спална соба Четири Групи на

DEN 2862.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Производ материјал : реактивен печатење + памук.Чиста памучна ткаенина, мека и нежна, удобно и дише, силна хигроскопна.Големина на : A : ватенка : 180 * 220cm, кревет листови : 200 * 230cm, pillowcases : 48 * 74cm; B : ватенка : 200 * 230cm, кревет листови : 240 * 250cm, pillowcases : 48 * 74cm; C : ватенка : 220 * 240cm, кревет листови : 270 * 250cm, pillowcase : 48 * 74cm.Зелена печатење и боење, светла боја, висока постојаност на боја, поддршка за перење и машината за перење, машина за перење услови : температурата на водата не надминува 40 степени, впива време не надминува 10 минути.Дизајниран од страна на агол појас, на додатен е повеќе здрав, прав агол листови, прекрасен изглед, метал патент, не е лесно да се гребење на кожата, плик pillowcase дизајн, лесно да се расклопување и чистење.Производ материјал : реактивен печатење + cotton Pure памучна ткаенина, мека и нежна, удобно и дише, силна hygroscopic Size : A : ватенка : 180 * 220cm, кревет листови : 200 * 230cm, pillowcases : 48 * 74cm; B : ватенка : 200 * 230cm, кревет листови : 240 * 250cm, pillowcases : 48 * 74cm; C : ватенка : 220 * 240cm, кревет листови : 270 * 250cm, pillowcase : 48 * 74cm Green печатење и боење, светла боја, висока постојаност на боја, поддршка за перење и машината за перење, перење услови : температурата на водата не надминува 40 степени, впива време не надминува 10 minutes Designed од аголот појас, на додатен е повеќе здрав, прав агол листови, прекрасен изглед, метал патент, не е лесно да се гребење на кожата, плик pillowcase дизајн, лесно да се расклопување и чистење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата