.

.

Здрав Остри Pinking Shears 9.25 Одлична за Занаети и Сечење на Примероци (малку заби 1)

Здрав Остри Pinking Shears 9.25 Одлична за Занаети и Сечење на Примероци (малку заби 1)

DEN 736.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјалот се сече од 3мм заби.Остри и чисти, се сече, нема теми ќе бидат оставени повеќе.Германски нерѓосувачки челик Сечење свила, памук идеална алатка.Удобноста се справи, погодна за долги часови сечење.Идеален за сечење декорација, ивица и ткаенина примероци.Идеален за свила ткаенини, тенка памучна, pleated ткаенина и пластика, сечење на сечилото е дебела, оставајќи поостри и чисти по завршувањето.Одлична вредност за парите и исклучителен квалитет, германски нерѓосувачки челик pinking shears со внимателно да се претходно наместени центар завртка и удобно се справува.Големина наведено е целокупната должина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата