.

.

ZTBH Природна Медитација Кристал 25Pcs Природни Руни Дивинација Кристал Руна Камења, Неправилни Богатство Кажувам Полиран скапоцен камен Чакал Исцелување Аквариуми О

ZTBH Природна Медитација Кристал 25Pcs Природни Руни Дивинација Кристал Руна Камења, Неправилни Богатство Кажувам

DEN 1118.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Големина : 10-30мм.Природни кристали,секој од нив е различна.Случаен испорака;.Од камења се сите природни, големината и обликот ќе се разликуваат.Најдобро за исцелување, балансирање на енергетските центри , позитивна енергија, медитација, звук спиење, подароци и многу повеќе апликации.Кристално совршен за вашиот дом décor потреби и табела centerpieces.Изгледа неверојатно за вашиот кафе на маса, ноќната, градина или доста насекаде.Лесен за носење, совршен за да се држи во раце за релаксација или анксиозност помош, подобрување на медитација.Нашите кристали се 100% вистински, така што тие не се разликуваат во боја и јасност.Вие нема да мора да добие точната длабоко кои се вклучени во нашите слики кристали.Бидејќи тие се природни, секој камен ќе се разликуваат во големина, форма и целокупниот изглед.Тежина : 60-300/25pcs Пакет : Пакет на 25pcs Note : ве Молам дозволи за мали варијации во големината и обликот.Тоа е природен минерал, се сече и се полира со рака, така што нема две примероци се идентични.Некои парче има оштетен или гребење на работ ќе биде нормален.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата