.

.

LYYAN Новороденче Медицинска Перница Бебе Доењето Перница Мултифункционален Памук Младата Хранење Поддршка Перница Монтажни Покрие Прилагодливи Главата Позиционе

LYYAN Новороденче Медицинска Перница Бебе Доењето Перница Мултифункционален Памук Младата Хранење Поддршка

DEN 2128.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Памук. ★ Удобност : Доење перници може да го намали товарот на рацете, се елиминира рамо притисок, и да се обезбеди мајки со удобно доењето и шише на животните услови. ★ Материјал : 100% памук, исполнет со анти-алергија чешлани памук, меки и удобни. ★ Ергономија : На доењето перница има право висина и силна поддршка, која може да го поддржи мајка да се хранат бебето.направи вашето бебе поудобно, промовирање на подобра апсорпција и развој на коските. ★ Мултифункционален : новороденото перница, исто така, обезбедува мали потпирачи за глава за бебето.екстра мали перница може да обезбеди агол од 45 ° степени поддршка за бебето главата, намалување на бебето повраќање. ★ Преносни : 56×38×15cm.пренослив, може да биде укината и лесен за чување.Идеален за надворешна употреба патување, капакот е пренослив и машина перат.Оваа супер удобно медицинска перница е многу практично, тоа ќе се обезбеди вас и вашето бебе со најдобрите хранење искуство, и тоа исто така може да се користи како бебе гнездо да им помогне на вашето бебе да научат да седат.Ова е најдобриот подарок за себе и вашиот baby Specifications : Тежина : Околу 1 kg Gender : Универзална. (Момче, девојче)Одржување : Машина за миење на 30 ° CMaterial : Високо квалитетен материјал не ќе предизвика кожата irritation Condition : 100% квалитет на производот, ве молиме да бидат сигурни да се buy Logistics : Ние гарантираме дека пакетот ќе биде испратено веднаш по плаќањето за да се осигура дека ќе го добиете пакетот што е можно possible After Продажба : Вашето задоволство е наша вечна потрага.Ако имате било какви прашања пред или по продажба на, ве молиме слободно да се е-мејл мене и јас ќе ви дадам задоволителен answer Package Вклучува : 1 × Новороденче Pillow Note : 1. Компресирани испорака, ќе биде малку збрчкана по приемот на стоката, не влијае на користењето.Земете еден миг да се опорави полека.Или да ги користите по cleaning2. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2cm difference3. Поради светлосни ефекти, осветленост на дисплејот, итн., сликата може да биде малку различен од вистинскиот производ★ Удобност : Доење перници може да го намали товарот на рацете, се елиминира рамо притисок, и да се обезбеди мајки со удобно доењето и шише хранење услови★ Материјал : 100% памук, исполнет со анти-алергија чешлани памук, меки и удобни★ Ергономија : На доењето перница има право висина и силна поддршка, која може да го поддржи мајка да се хранат бебето.направи вашето бебе поудобно, промовирање на подобра апсорпција и развој на коските★ Мултифункционален : новороденото перница, исто така, обезбедува мали потпирачи за глава за бебето.екстра мали перница може да обезбеди агол од 45 ° степени поддршка за бебето главата, намалување на бебето повраќање★ Преносни : 56×38×15cm.пренослив, може да биде укината и лесен за чување.Идеален за надворешна употреба патување, на.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата