.

.

FENICAL Мултифункционален Медицинска Перница Опфаќа Slipcover У Породилно Доењето Новороденче Перница Покрива Младата Хранење Перница Покрива - Роуз

FENICAL Мултифункционален Медицинска Перница Опфаќа Slipcover У Породилно Доењето Новороденче Перница Покрива

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. Големина на : Околу 57 x 45 x 0.2 cm.Ако ви треба практичен подарок за вашето бебе туш партија,ова е мора да има избор.Тоа носи прекрасен старечки спомени за нови или да се очекува од мајки.Пакување : две медицинска перница, се покрива само, не се вклучени перница јадро.Супер мека памучна крпа површината со памук продукти, кожата-friendly и бебе безбедно, удобно поддршка безбедно да го заштитува вашето бебе во потребната удобност и медицинска сестра.Нашите класичен медицинска перница опфаќа се, модерен и нудат заштита за перница.Забелешка : Овој производ е под перница ги покрие без перница јадро.Description Our производи се направени од полиестер материјал, кој е безбеден за новороденче .Тоа е мекост за допирање.Покрај тоа, крива и екстремни мекост на перница покријте добро се спречи рамна глава поради долго време лаже.Разни прекрасна шарени цртан филм модели донесе на вашето бебе бебе малку екстра забава и боја за признавање.Функција - Боја : Роза.- Материјал : Полиестер.Пакет Including1 x Бебе Нега Перница Покрива.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата