.

.

Bluffy Фрли Перници Внесува Лесни Надолу Алтернативни Полиестер Перници Каучот Перница Шарлатан Stuffer Сет од 2 18x18

Bluffy Фрли Перници Внесува Лесни Надолу Алтернативни Полиестер Перници Каучот Перница Шарлатан Stuffer Сет

DEN 479.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Сребро ивица фрли перници и кафеава ивица фрли перници се испраќаат по случаен избор.Пакување од 2 декоративни плоштадот перници за вашиот каучи или спална соба; 18 x 18 инчи.Пополнување со надградена микрофибер полиестер додатен,голема пролетта назад способност,средни поддршка.Праска микрофибер покрие мека и утешителот.Секој перница е завршена со добро крои и засилен шевовите.Нашите Перници машина се перат со собори сува ниска.Ве молиме не железо или сува чиста.И перници се вакумирани за превозот.Ве молиме оставете 24 часа за перница да се дојде до целосна дебелина пред да го користите. 1. Земете перница надвор од вакуум-компримиран пакет. 2. Unwrap и пената до рачно до неговата полна големина од месење/шлаканица и тресење. 3. Почекајте околу 30 минути за најдобро користење на перници. 4. Перница ќе биде целосно fluffed по 48-72 часа.Вие исто така може да туп тоа за брзо пената.Совети : . 1. Нејзините Пакувани во Вакуум Торба, ве Молиме да се шири на Неколку Дена Пред да се Користат Така Што Ќе се Вратат во Нормална Дебелина. 2. Најдобар Начин Меки Повторно : Постават во Сонцето за Неколку Часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата