.

.

Cosplay Косата Перики, Ombre Кафена и Темно Корени HD Проѕирна Чипка Пред Човечка Коса Брановидна Перики Русокоса 1B/2/27 Обоени Бразилецот Remy Мека Коса Glueless Невидливи 13×4 Чи?

Cosplay Косата Перики, Ombre Кафена и Темно Корени HD Проѕирна Чипка Пред Човечка Коса Брановидна Перики Русокоса

DEN 9752.88

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Напомена : По долго транзит , производи може да биде малку кластер, но тоа е многу лесно да се подобри.Вие само треба посипете некои вода и нежно расчешлајте ја перика, и сè ќе биде во ред.и оваа перика е всушност прилично долга, како и повеќето други клиент споменати, но може да имаат перика намали зависност од вашата потреба. 【Најдобар Квалитет】 : Што направи со перики од мека богородица коса,секоја постапка е прегледано од hairstylist.100% Необработени Богородица Бразилецот Човечка Коса, природен и здрав,без пролевање и метежот-бесплатно,лесно да се грижи.Ние цврсто веруваме дека само високо-квалитетни производи може да се следи од страна на клиенти на долг рок. 【Капа Големина】 : Средна Стандардна Големина,мала големина и големи димензии ве молиме контактирајте со нас однапред.Шефот на Турнеја : малиот е 21-21.5 инчи,медиум е 22-22.5 инчи, и голем е 23-23.5 инчи. 【Чипка Боја】 : HD Проѕирна Чипка, Одговара на Сите Кожи.Тоа е невидлив и модерен.Спореди со Среден кафеава боја чипка ,тоа е повеќе физички.Лесно да се Носат : Glueless чипка перика со чешли и прилагодливи на рака. 【Боја на косата】 : Ombre Темно Корени Браун и Русокоса 1 B/2/27 Боја【Коса Густина 】 : 150% густина на бразилскиот човечка коса на телото брановидна перика со бебе коса и природните косата.Тоа ја прави косата перика убаво со природни брановидна.Тоа мекост и нежност,без пролевање во текот на миењето. 【Љубезно Потсетник】 : ПЕРИКИ обезбеди висок квалитет на човечка коса, перики само.Ние имаме професионална по продажба на тимот ве молиме контактирајте со нас слободно ако имате било какви прашања.Ние нудиме на секој клиент 30 дена врати - наплата на гаранција, ако сакате да се вратите на перика за некои причини, едноставно да го вратите и да го задржи стварта во оригинална состојба, вклучително и Чипка Неисечени и Косата Unwashed.Ви благодарам за вашата доверба и поддршка!.Големина : 20 Инчи Боја : 13×6 Hd Lace Our објекти вклучувајќи чипка пред перики, полна машина направени перики и косата екстензии, имаат многу бои и стилови.Различни перика капа големина, различни бои и стилови, ќе ги задоволи вашите различните потреби што прилика ќе присуствуваат.Богат Избор, секогаш може да се најде она што го сакате, тука.ПЕРИКИ е Професионална Коса Фабрика,мило да изберете згодна перика сакате.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не директно,ние ќе ви одговори веднаш кога ќе ги видите e-mail.Косата Спецификации : 1)Тип : Ombre браун и русокоса бразилецот брановидна човечка коса 13×4 HD чипка пред перика 2)на Коса : 100% човечка коса 3)Текстура : Брановидна 4)Чипка Боја : HD Проѕирна Чипка, Одговара на Сите Кожи.5)Губење на Густина : 150% густина 6)Коса Должина : 16-24 инчи 7)Боја : Ombre Темно Корени Браун и Русокоса 1 B/2/27 Color8)Ззп големина : Медиум capsize во стандардно (Ако ви треба голема капа или мали кап,ве молиме контактирајте со нас пред да се направи исплата) 9) Glueless перики : чипка пред перика со чешли,со Прилагодливи Рака кој Може да се Прилагоди со Прилагодливи Ремени во Голем број за да ги Собере Сите Глави лесно да се носат.Може да се Вклопат во Вашиот Шеф Совршен ,Целосна и Удобно.10)Пакет : 1 перика во Кутија (Исклучителна пакувања,погоден за подарок.)11)Ние Дизајн Човечка Коса Перики Стил : Чипка Пред Перики/Full Чипка Перики/HD Чипка Пред Перики/360 Чипка Пред Перики и сл.(Поддршка измената на вашата потреба.)Примена : Можете да го Носат на Перики за Многу Посебни Прилики, како што Дневно се Носат, Cosplay Партија, Тематски Настани, Вечер Костим, ноќта на Вештерките, Концерти, Свадба, Датира и Др.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата