.

.

Бела Коса Glueless Целосна Чипка Перика Капа за Правење Перики со Прилагодливи Ремени и Чешли (Средна Големина Ззп)

Бела Коса Glueless Целосна Чипка Перика Капа за Правење Перики со Прилагодливи Ремени и Чешли (Средна Големина

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Најдобри тонот на кожата медиум браун Швајцарската чипка & јаглерод нето.На задоволување вентилација и трајност ќе се обезбеди удобно носење искуство.Се водат панелот на круната ќе бидат корисни за прилагодување на вашиот главата големина.Во комбинација со прилагодливи ремени, целосна чипка перика ззп ќе сит се вклопуваат во вашата глава.Обезбедување чешли и прилагодливи ремени се наменети за апликација без лепило, кој е пријателски за вас, ако сте алергични на лепак.Тоа ќе ви даде природен изглед на косата сите околу периметарот.Исто така, тоа е во можност да се создаде илузија на косата расте од скалпот.Тоа е совршен за да се направи целосна чипка перика или 360 чипка перика која може да се раздели насекаде & DIY стилизирана како косата нагоре-не.Карактеристики : 1. Целосна чипка капи се дизајнирани за да биде прикачена користење на лепило како лепак или лента.Исто така, можете да прикачите оваа капа користење на боби иглички или перика клипови.Можете дури и може да се користи на шие-во метод да се закачите на оваа капа.2. Оваа капа е чипка сите околу периметарот и ви овозможува да се носат на вашата коса во updos и висок ponytails.И кога залепени надолу, тоа ќе ви даде природен косата сите околу периметарот.Тоа може да се раздели насекаде низ единица да се создаде природен изглед дел.3. Се водат панелот на круната е одлично бидејќи тоа овозможува да се протега низ ушите и тоа им помага со подобро монтирање на вас целосна чипка перика. 4. За разлика од spandex купола капи, оваа капа е дише и тоа ќе сува брзо после миење.НАПОМЕНА : Можете да видите бели знаци или прав од чипка, кои не имаат какво било влијание на употреба.Тоа е unharmful и може лесно да се мијат надвор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата