.

.

YTBUBOR 2 Парчиња/Пакет Перика Капа Коса нето за Ткаат Hairnets Перика Мрежи Водат Мрежа Перика Капа за Правење Перики Слободни Големина (Боја : Кафена)

YTBUBOR 2 Парчиња/Пакет Перика Капа Коса нето за Ткаат Hairnets Перика Мрежи Водат Мрежа Перика Капа за Правење

DEN 2299.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1.Таму е еластична рака.100% Нова Состојба, 100% Реално Детали, со Висок Квалитет со Фабрика Цена Продажба. 2.Ова е посебен вид на растеглив капа за правење перики, нето капа шие ткаат, Капчиња плетење. 3.Оваа перика капа се чувствуваат многу меки, удобни, се водат. 4.Тоа може да ви помогне да се одржи вашата коса во место.Се користи и за миење лесно. 5.Погоден за правење на перики,перики проширување,пополнување перики.Материјал : Nylon Size : N/AItem Тип : Hairnets Size : Прибл. 19 x 8cm (L*W)боја : како на сликата showsitem тип : hairnetsmaterial : nylonquantity : 2 buc/пакет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата