.

.

Расклопна Перење Кошница За Спалната Соба Круг Платно Складирање Корпа За Валкани Алишта Забавува Со Трајни Справи Со Водоотпорен Внатрешна Ракета Нло 13.8x17.3 во

Расклопна Перење Кошница За Спалната Соба Круг Платно Складирање Корпа За Валкани Алишта Забавува Со Трајни

DEN 503.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1. Материјал : Оксфорд ткаенина.Големина : 35x44 CM/13.8x17.3 во. 2. Перформанси : добар помошник за семејството складирање!Лесно оптоварување на сите видови на играчки, облека и дребулии.Направи го објектот никогаш не падне пепел. 3. Миење : Овој производ не се препорачува да се мијат со рака, не кајгана. 4. Примена : Тоа може да биде лесно да се здипли за да зачувате простор кога не е во употреба.Тоа е многу погоден за места како што се домовите, станови, апартмани, хотели, бебе соби и помошни простории. 5. Топло потсетување : На сликата на екранот ефект е за повикување само и крајниот ефект е предмет на вистински производ!.Нашите перење кошница е дефинитивно добар помошник за вашиот дом складирање!Тоа се прави на Оксфорд ткаенина материјал, кој е удобно и дише, и не е лесно да се мувла; Вграден во водоотпорен обложување, водоотпорен и влага-доказ без чуден мирис; Интимни рака ремени на двете страни, лесен за носење, фирма и не паѓање; да се Зголеми капацитетот, лесно да ги собере сите видови на облека и дребулии; На количка за барел не заземаат простор и е светлина и лесно да се носат.Прашина-доказ зрак порта дизајн на врвот, го прави лесно да се повлече и да се спаси напор.Облека, играчки и други предмети не ќе падне за долго време.Не само тоа, исто така, има широк опсег на употреба.Тоа лесно може да се свитка перење кошница кога не е во употреба, заштеда на простор.Тоа е многу погоден за универзитетот спални, кампување автомобили, станови, апартмани, хотели, бебе соби и помошни простории, и да се приспособат на промените на облека, детски играчки, закуски и дребулии.Совети може да бидат мали грешки во големина и боја на овој производ, кој е нормален сајт.Ако имате било какви други прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се консултираат.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата