.

.

Kuretake ЦИК Намигнување на Стела Четка (Злато, Сребро, Gl. Јасно)

Kuretake ЦИК Намигнување на Стела Четка (Злато, Сребро, Gl. Јасно)

DEN 407.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

[DESCRIPTION] НА сјајот маркер (пен) со флексибилни четка совет, Намигнување на Стела произведува различни линии и додава шарени искра на вашата работа.Пакетот содржи три различни бои уметност пенкало кој е исполнет ист волумен.Имаме 10 бои целосно, ако сакате да купите уште еден сет, на бои не би дупликат. [КАРАКТЕРИСТИКИ] Четка совет маркер со точки на сјајот во мастило.Живописни бои се направи работата живописни и единствени. [GRITTER МАСТИЛО] Можете да додадете малку искра и сјај на букви или печат проекти.Тоа е идеален за карта во донесувањето одлуки, хартија, занает, се сече писма, embellishments, и scrapbooking.Оние работи на двете бели и занает хартија. [БОИ] Цитат на Стела Маркер доаѓа во 10 убави бои.Сите бои имаат затемнети мастило, како и сјајот во слични нијанси. [ИЗБРИШИ] Јасен сјај на пенкало е исто така на располагање, и нема боја нијанса, затоа е најдобро за додавање на сјајот сам за вашите проекти. [SAFEKEEPING] ве Молиме имајте на пенкала совет нагоре или пенкала хоризонтално, не го стави на место изложено на директна сончева светлина. [DESCRIPTION] НА сјајот маркер (пен) со флексибилни четка совет, Намигнување на Стела произведува различни линии и додава шарени искра на вашата работа.Пакетот содржи три различни бои уметност пенкало кој е исполнет ист волумен.Имаме 10 бои целосно, ако сакате да купите уште еден сет, на бои не би дупликат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата