.

.

KMYX LED Долга Цевка Лустерот Конус Еден Главата Виси Светилки 3W Алуминиум Pendant Светлина Кујнски Остров Droplight Спалната соба Рефлектори Бар Ресторан Контра Осветлување

KMYX LED Долга Цевка Лустерот Конус Еден Главата Виси Светилки 3W Алуминиум Pendant Светлина Кујнски Остров

DEN 1987.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

★МАТЕРИЈАЛ : Суспензија Светлина Е Направен Од Алуминиум, А Има Едноставен И Креативен Дизајн.И Лустерот Има Различни Големини За Да Изберете Од. ★ИЗВОР на СВЕТЛИНА ТИП : LED Суспензија На Осветлување Нема Strobe, Не Ултравиолетови Зраци, Зелена И Еко-Пријателски.Со Униформа Светлина, Добра Светлина Место И Мека Осветлување, Ниска Моќност, Ниска Потрошувачка На Енергија, Помалку Топлина Произведена Енергија, Заштеда На Енергија Повеќе Од 95% Се Спореди Со Традиционалните Блескаво. ★СЛОБОДНО ПРИЛАГОДЛИВИ : се Земе Вашата Соба Ансамбл Од Едноставни До Стилски Со Ова Мора да се Има Pendant Осветлување.Што Виси Должина Е Прилагодлив, Можете Слободно Да Ја Определите Должината На Лесен За Употреба. ★ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : База На Оваа Светилка Е Дизајниран За Лесна Инсталација На Таванот, Особено На Таванот Дизајн Без Претходна Резервација На Сливните Кутија.Вие Само Треба Да Ударна Дупка На Таванот За Да Се Поврзете Жици, А Потоа Се Поправи База Со Двете Завртки За Да Ја Завршите Инсталацијата. ★ПО ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА : Ние Ќе Ви Обезбедиме Со 100% Задоволителна Услуга,Ако Имате Било Производ Проблеми Или Други Прашања Откако Ќе ја Прими, ве Молиме Контактирајте со Нас И Ние Ќе Се Вратам На Вас во Рок од 24 Часа Да Ви Даде Најдобра Услуга!.SPECIFICATIONProduct Име : Долга Жица Pendant Таванот Светлина/Долга Цевка за Суспензија на Светлината/Spotlight Purpose : Внатрешна Lighting Style : Модерна И Simple Lamp Тело Материјал : Алуминиум(Кристал Шеф)Боја : Black Power : 3 WVoltage : 110-240 VLight Код Тип : LEDColor Температура : Топло Светло 3000 K, Неутрална Светлина 4000 K, Бела Светлина, 6000 KIlluminated Област : 5㎡-10㎡Инсталација Метод : на Таванот Type Certification : CE/ROSH/ULSIZE (се Однесува На Големината Цртање За Детали)Висина : 25cm Diameter : 3.2 cm Suspended Жица Висина : 70cm(Прилагодлива Висина)Висина : 35cm Diameter : 4cm Suspended Жица Висина : 70cm(Прилагодлива Висина)Висина : 45cm Diameter : 5cm Suspended Жица Висина : 70cm(Прилагодлива Висина)ПАКЕТ СОДРЖИ : Pendant Светла * 1 Screw Додатоци*1 If Имате Било какви Прашања По Добивањето На Производ, ве Молиме Контактирајте со Нас, Ние сме 24 Часа на Интернет Услугата на Купувачи Во Секое Време Да Ви овозможи Со Најдобра Шопинг Искуство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата