.

.

Обичај Симпатична Девојка лопез и од неодамна Пелена Кеси Ранец со Името Обичај Бебе-Торба за Чување Nappy Торба Патување Ранец

Обичај Симпатична Девојка лопез и од неодамна Пелена Кеси Ранец со Името Обичај Бебе-Торба за Чување Nappy

DEN 645.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Водоотпорен Најлон.Патент затворање.Високо-квалитетни Материјали : Нашата пелена торба ранец се направени од високо-квалитет најлон материјал и има подобрена засилен патент.На отклонување на рамо ремени и рачки се потврдени така што тие не ќе биде лесно да се раскинат.Соодветна Големина : 10.83 x 6.69 x15 инч.Доволно простор и совршена големина за различни намени.Производ Функција : Нашата пелена торба е мултифункционален ранец со голем капацитет и повеќе џебови кои обезбедуваат независни простор да ги чувате вашите предмети од cluttering нагоре.Екстра широк отвор ви помогне да најдете на вашите потреби повеќе лесно во краен случај.Мулти-Функција : ранец може да се користи како пелена торба,пелена tote торба,го ранец,пелена торба,детската торба,шопинг торба и туристички ранец,погодна за речиси сите активности на отворено,без разлика дали тоа е секојдневно патување или патување.Совршен Подарок : прилагодено подарок покажува колку ти е гајле и колку време и напор се стави во правење нешто уникатно за тоа посебно некој.На пелена торба ранец се направи совршен подарок за Нова Тато,Нова Мајка,Секој со бебе,Роденден,Денот на Мајката,Божиќ или било какви посебни денови.Interest Print Мулти-Џеб Пелена Ранец Nappy Торби за Патување Рамо Секојдневен Daypack Водоотпорен Најлон, Пелена Ранец, 10.83"(L) x 6.69"(W) x 15"(H) x 3.1"(Страна Капка).Направени од водоотпорен најлон, трајни и модерен.Голем капацитет.Една од главните оддел и некои одделни џебови внатре се обезбеди доволно простор.Мулти-функција ранец.Може да се стави храна, облека, вода во шишиња, пелена, книги итн.Пред оддел вклучува 3 одделни изолирани џебови кои можат да имаат млеко шишиња.На решетката џеб избрана.Поместена назад и прилагодливи рамо ремени за ултра удобност и стабилност.Мулти функција backpaks се погодни за многу наврати.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата