.

.

Сет на Симпатична Kawaii Цртан филм Животинско Едноставно се Соочува со Пелена Торба Ранец, водоотпорен ранец Бебе Nappy Промена Кеси Лаптоп Ранец за Патување, Голем Кап

Сет на Симпатична Kawaii Цртан филм Животинско Едноставно се Соочува со Пелена Торба Ранец, водоотпорен ранец

DEN 959.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјали и Димензии : Пелена торба ранец, направена од Отпорен на Вода и Издржливи Полиестер Ткаенини со метални патентите.12.2 x 5.9 x 16.5 инчен (L x W x H).Надворешната површина на пелена торба е Водоотпорен материјал, Добро stitched да се направи пелена ранец имаат силна градба.Идеален користи како nappy tote торба, го ранец, nappy кеси медицинска сестра торба.Дизајн : Со преносни се справи со висат торба во склопот на шетач, и со поместена назад ремени, патент зад себе, погоден за девојка и мажите.Родово-неутрални и Стилски : Ние го дизајнираше овој ранец за мажите и жените.Со елегантен модерен дизајн, што го прави стилски и за мама и тато да го носат.Тоа е разноврсна за сите сезони , пролет, лето, есен или зима и тоа е совршен секојдневниот торба дури и ако немаат деца.Widely I се користи : Овој мулти-функционални пелена торба може да се користи како ранец, што е прикачена на вашиот шетач лесно, совршен за шопинг, за патување или за секојдневна употреба, особено погоден за родителите на движење, обезбедување на елегантни и елегантен изглед, без губење на модата.Најдобар подарок:Деца ранец е избор за совршен подароци.Добар Избор како Роденденски Подарок или Посебен Празник Подарок за вашиот сакан Деца, Деца, Момчиња, Девојки, Тинејџер, Добри Пријатели, Љубовници, Семејството.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата