.

.

Пелена Кеси, GRANROUTO Пелена Торба Ранец со Менување Станица, Мултифункционални Големи Патување Бебе-Торба Tote за Девојки и Момчиња, Стилски Мама Торба за Мама Тато, Сив

Пелена Кеси, GRANROUTO Пелена Торба Ранец со Менување Станица, Мултифункционални Големи Патување Бебе-Торба

DEN 2009.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Она што ќе добиете - 1 сиво бебе пелена торба со менување станица (Кеса Димензии : 16.5"x13"x9.7", Креветчето Големина : 31.5", тежина : 3.22 lb.). 1 сива пелена торба tote со отстранлив изолирани џебови, менување на подлога, рамо, рака и шетач ремени (Кеса Димензии : 16.5"x11"x7.5", Рамо, Рака Големина : max 48").Granrouto е посветена на истражувањето на мултифункционален пелена кеси, со цел да се создаде повеќе практична, модерен и подолго-трајна кеса.Оваа Granrouto пелена торба пакет несомнено игра совршен туристички придружник.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата