.

.

Пелена Торба Mummy Ранец Ела Шумски Дрвја Ирваси Темно Сина, Мултифункционален Бебе Nappy Торба Голем Капацитет Старечки Кеси Водоотпорен Туристички Ранец

Пелена Торба Mummy Ранец Ела Шумски Дрвја Ирваси Темно Сина, Мултифункционален Бебе Nappy Торба Голем Капацитет

DEN 1055.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ГОЛЕМИНА : 12.6 x 5.5 x 17 инчи.МАТЕРИЈАЛ : Висок Квалитет Twill Платно Ткаенина, издржлив, лесен за чистење.УДОБНОСТА : широк рамо, рака дизајн го прави вашиот назад поудобно, и прилагодливи рамо, рака е погодна за мајките и за татковците.Мулти-ЏЕБ : На пелена торба има главната капацитет на кеса, 2 странични џебови, 1 пред патент џеб, и 4 мали складирање прегради во внатрешноста, која може да се одржи пелени, шишиња, облека, и да имаат доволно простор за додатоци.Постои страна патент во задниот дел, кој е погоден за вас да се стави предмети или да се извади предмети во кое било време.Мултифункционален : стилски дизајн, може да се користи како бебе на патување пелена торба, mummy торба, можете да alsouse оваа торба како ранец и чанта.Тоа е многу елегантен и погоден за многу прилика како и шопинг, патување и сл.Елегантен и практичен пелена чантата може да го направи вашето патување организирани се и мулти-џеб дизајн може да се пополни бебето е секојдневно патуваат потреби страна патент на задната страна им овозможува на мајките да брзо и удобно да се извади телефонот, клучеви итн.кога сте зафатени стилски и модерен дизајн, ви овозможува да го користите како редовни чанта или ранец, дури и по бебето е пелена носи период е над Користиме високо квалитетни twill платно ткаенина, водоотпорен и издржлив, лесен за чистење На стилски дизајн, исто така може да се користи како ранец за лаптоп, таблет торба, студент торба, викенд опрема, туристички ранец, слободно ранец.Погоден за шопинг, одмор, патување, спорт, бизнис, кампување, во текот на ноќта престојот, итн., погоден за различни активности за да се задоволат потребите на различните групи на луѓе.Можете да изберете пелена кеси со други обрасци кога ќе влезе во продавница.Ако имате некоја шема, ви се допаѓа, можете исто така да контактирате со нас преку e-mail за да обезбеди доволно голем пиксели шема за дизајн.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, ќе добиете задоволително решение во рок од 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата