.

.

Лепливи Прсти Пекари Scones Меша (Различни - Pack 6) Малина Бело Чоколадо, Диви Боровинки, Цреша, Чоколадо Чип, Какао, Чоколадо Чип, Тост Кокос Чоколадо Чип, и Темно Чоколад?

Лепливи Прсти Пекари Scones Меша (Различни - Pack 6) Малина Бело Чоколадо, Диви Боровинки, Цреша, Чоколадо

DEN 695.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тие се Влажна, Crumbly, Слатка и Вкусна третираат да јадат!!. (Избор - Пакет од 6) Малина Бело Чоколадо, Диви Боровинки, Цреша, Чоколадо Чип, Какао, Чоколадо Чип,Тост Кокос Чоколадо Чип, и Темно Чоколадо.Ги Содржи Сите Природни Состојки.Кошер Уверение.Транс-Масти и Холестерол Слободни.Лепливи Прсти Пекари Scones Меша (Различни - Pack 6) Малина Бело Чоколадо, Диви Боровинки, Цреша, Чоколадо Чип, Какао, Чоколадо Чип,Тост Кокос Чоколадо Чип, и Темно Чоколадо ОРИГИНАЛНИ ПРЕМИУМ МЕША : Домашен вкус за модерен живот.Лепливи Прсти Пекари нуди неодоливо вкус и мирис на свежо-печива во само неколку минути.Нашиот брз и лесен премиум меша не содржат вештачки вкусови, бои, конзерванси, транс-масти или заситени масти.Што прават тие содржат?Најдобрите состојки, вклучувајќи овошје, зеленчук, зачини и билки.Така одат напред, се пече до серија.Мислиме дека ќе имам арома на вкус и љубов практичноста.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата