.

.

Stonewall Кујна Боровинки Scone Микс, 12 унци

Stonewall Кујна Боровинки Scone Микс, 12 унци

DEN 695.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Stonewall Кујна Боровинки Scone Микс, 12 мл.Готвачи до меки, buttery дегустација и боровинките исполнет.Имам арома на арома и вкус на топол домашен scone во помалку време отколку што е потребно за да пијалак вашиот утрински кафе.Не ги заборавиме и нашите Диви Мејн Боровинки Џем на врвот на сето тоа исклучување.Дел од наградуван Stonewall Кујна Семејството на гурманските брендови што вклучува Tillen Фарми, Правни Морска Храна, Вермонт Село, Montebello Тестенини, Napa Долина Природни, Урбани Акценти, Вермонт Кафе и Селото Свеќа.Ние со гордост се создаде најдобар производи за готвење, печење, забавни, и дома.Одличен вкус работи во нашето семејство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата