.

.

GDYJP Печатачот,Bluetooth Брза Конекција Пренослива Безжична Термички Печатач Компатибилен за Домашна Употреба Канцелариски Статистика (Боја : Бела, Големина : Една Голе?

GDYJP Печатачот,Bluetooth Брза Конекција Пренослива Безжична Термички Печатач Компатибилен за Домашна Употреба

DEN 1531.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Да се започне сосема нов одлуки искуство во само две чекор.Скенирање на QR кодот за да ја преземете СТАН.Подигнете го капакот да се стави во потрошен материјал.Скенирање на QR код во прирачник за корисникот(вклучена во пакетот) за одредување на стан.Ширина на хартијата : 15mm Print Ширина : 12mm Print Брзина : 90mm/спринт Главата Живот : 50 KMData Трансфер : BT 4.0 Резолуција : 203dpi Voltage : 5 V, 1 ABattery : Вграден-во 1500m Ah Литиум Battery Colour : white Material : Пластични + Metal Package Содржина : 1 x етикета printer1 се тркалаат x печатач paper1 x англиски manual Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Ви благодарам многу за посета на сад.Ако имате било какви треба, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да ви послужи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата