.

.

HOOBRO Печатач Стојат, 2-Ниво Mobile Printer Количка со Складирање и Lockable Тркала, Под Биро за Складирање Количка за Дома и во Канцеларија, Селски Кафеава и Црна BF02PS01

HOOBRO Печатач Стојат, 2-Ниво Mobile Printer Количка со Складирање и Lockable Тркала, Под Биро за Складирање

DEN 1175.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Канцеларија Ефикасност : Скенирање, Копирате, или печатите ќе се направи кога седи на клупата како скенер, копир или ласерски печатач е hided далеку под биро, но веднаш до вас.Тоа е вистинскиот инструмент за работа!.Исклучителна Појава : се Крие несогледливи можности зад чување полиците.Ретро браун панел со црна рамка, овој печатач застане е полн со класичната елеганција и модерното тренд.Hoobro Печатач Застане ќе биде сигурен партнер во домот.Одлично за Складирање, Ниска Профил : Димензии : 19.1" x 15.7" x 14.4" (L x W x H).Печатач количка со два отворени полици е вистински простор-решавање на проблемот.Зошто да не се исклучи канцеларија машина и ослободени до благородни биро простор?И екстра полица како убаво плус дека продавници неколку reams на хартија, како и печатач касети и други канцелариски материјали.Цврсто Изградени : P2 particleboard средба со дебели плоштадот метални нозе и поддршка барови обезбедува домаќинство кошничката има силна издржливост и исклучителна стабилност.Печатач рек горниот панел може лесно да се носат тежината на 88 lb.Се тркалаат или Стационарен : се Движи на печатач количка секогаш кога ќе треба.На casters овозможи на количката исклучително разновиден и преносни во дом, канцеларија, канцеларија за прием биро.Се тркалаат околу да се рефил хартија со леснотија и да останете во место надвор од патот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата