.

.

Јасно PET Пластика Шише - Cosmo 240 ml (8 мл) - 24/410 Вратот со Природни Пластични Флип Диск Капа и Индукција Печат - Пакет на 48

Јасно PET Пластика Шише - Cosmo 240 ml (8 мл) - 24/410 Вратот со Природни Пластични Флип Диск Капа и Индукција

DEN 4680.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Шише Тип : ПЕТ Пластика Шише, Cosmo 240 ml (8 мл), 24/410 Вратот.Капа Тип : пластични флип диск капа и индукција печат.Шише Боја : Clear/Кап Боја : Природна.Направени со висок квалитет на храна одделение материјали. 100% Bulk DIY Гаранција За Квалитет.Refillable/обновливи пакет на fourty-осум пластични Шишиња со Природни пластични флип диск капа и индукција заптивки за сите на вашиот DIY проекти.Вредност на овој пакет е исто така одлична за пакување на вашиот омилен шампон, лосиони, течни сапуни, телото сапун, сад сапун, баг repellant, сонце и креми за патување или за складирање.Да ги користите овие да се направи и дистрибуција на вашиот сопствен бренд на сапуни и лосиони за вашиот бизнис или како подароци оваа сезона.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата