.

.

NUOBESTY Расклопна Куче Чинии, 1 Компјутер Сива Патување Куче Сад Количка за Патување Храната Сад за Пет Пешачење Куче Сад|19 19cm

NUOBESTY Расклопна Куче Чинии, 1 Компјутер Сива Патување Куче Сад Количка за Патување Храната Сад за Пет Пешачење

DEN 263.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овој пренослив вода куче сад е погоден и издржливи.Тоа може да биде укината надолу и zippered за лесно складирање во автомобил, торба или било џеб!.На расклопна сад е направен од високо - квалитет флексибилни материјали, 100% олово - бесплатно, BPA - free, и безбедно да го ставите во храна или вода.Полиестер чинии се издржливи и отпорни на абење, што ги прави за куче храна, мачка храна, пет материјали и кампување резерви.Издржливи, обновливи и еколошки, лесно за чување и транспорт.Патната куче сад вклучува сребро carabiner клипови кои можат да се приложат појас циклуси, ранци, leashes или други локации, што го прави за одење,, кампување и пешачење.На чинијата вклучува carabiner, кои можат да бидат исечени или се здипли во вашиот ранец, ташна, куче куфер, куче обука поводник или свитканите стан во вашиот џеб, шетач, ракавица кутија и повеќе!.Опис На puppies во движење, патување е friendly и удобен!Куче сад е свитлива и доаѓа со carabiner, кој е погоден за вас да се носат со поводник, ранец или поводник јамка!Карактеристики Овој пренослив вода куче сад е погоден и издржливи.Тоа може да биде укината надолу и zippered за лесно складирање во автомобил, торба или било џеб!На расклопна сад е направен од високо - квалитет флексибилни материјали, 100% олово - бесплатно, BPA - free, и безбедно да го ставите во храна или вода.Полиестер чинии се издржливи и отпорни на абење, што ги прави за куче храна, мачка храна, пет материјали и кампување резерви.Издржливи, обновливи и еколошки, лесно за чување и транспорт.Патната куче сад вклучува сребро carabiner клипови кои можат да се приложат појас циклуси, ранци, leashes или други локации, што го прави за одење,, кампување и пешачење.На чинијата вклучува carabiner, кои можат да бидат исечени или се здипли во вашиот ранец, ташна, куче куфер, куче обука поводник или свитканите стан во вашиот џеб, шетач, ракавица кутија и повеќе!Пакет Вклучувајќи ги и 1 компјутер Расклопна домашно Милениче Мачка Куче Чаши.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата