.

.

YelloPro Обичај се вклопуваат Тешки Напред & 2 Ред (3pcs) Подот Мат за Kia Soul - 2020 2021 - Сите Временски Против Пролизгување Црна Гума [Направени во САД]

YelloPro Обичај се вклопуваат Тешки Напред & 2 Ред (3pcs) Подот Мат за Kia Soul - 2020 2021 - Сите Временски

DEN 1798.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Компјутеризирана Намали систем за да се обезбеди максимална обичај се вклопуваат работ на работ.Максимална Покриеност на сите рабови, осмислен и прецизно измерени за совршено се вклопуваат.Висок капацитет површина доловува влага, се истури, остатоци, итн.Заштита на вашата оригинална автомобил заврши без компромитирање на стил и безбедност.Лесно да се чисти и ниска одржување.Можете да ја исчисти цела сезона душеци на бензинска станица или дома во вашата паркинг или дури и во вашата гаража.Едноставно се постават на душеци (лице-до) на теренот и исплакнете надолу со црево.Сите временски услови патосници се толку лесно како што се да се одржува и во голема мера може да го продолжи животниот век на вашето возило подот.Многу несреќи се предизвикани поради кочница или гас е заглавен со движењето на душеци.Не-лиен пропадна nib поддршка и мат подлога ќе им овозможи на нашите душеци да биде безбедна и врз подот на сите времиња, спречување на било какви потенцијални пропаѓање и движење додека возите.На тешки сите временски патосници се изработени од не-токсични и еколошки гумени материјал и се ласерски сече за да се вклопи во секој агол на вашето возило тротоарите за крајната заштита од надвор остатоци како нечистотија, кал, снег и/или било течности вклучувајќи хемикалии.Големина : Пред & 2 Ред (3pcs).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата