.

.

JIASUQI Деца Бебе Години Девојки и Момчиња се Лизга на Мода Обичните Патики Прво Одење Чевли

JIASUQI Деца Бебе Години Девојки и Момчиња се Лизга на Мода Обичните Патики Прво Одење Чевли

DEN 335.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Мека Ткаенина.Гумен ѓон.Супер мека памучна горниот, јака и поставата обезбеди на детето со максимална удобност и да се задржи на нозе удобно и топло.Таа исто така додава една прекрасна изгледаат и се чувствуваат.Бебето може да се носат овие првиот пешаци патики да се игра слободно, без разлика дали на тревата, градина или затворен.Пренослив и удобно insole совршено се вклопува и ги штити децата глуждови ,јазици и нозете од повреда.Обезбеди светлина поддршка и им даде на вашите деца дополнителна поддршка додека пешачите.Прилагодливи кука и јамка ремени затворање е удобен, лесно да се стави на и полетување, и осигурува дека останува на нозете на бебиња и мали деца, а тие се индексирање или одење, па како да не се грижите за испаѓање лесно.Тоа може да се прилагоди на соодветна ширина според големината на боси нозе, повеќе погоден за бебе да научи да оди.Безбедност Дизајн : Круг пети капа карактеристики зајакнување на анти-судир дизајн, заштита на бебе од тврд предмет или други повреди.Дозволете вашите деца да уживаат голема забава време без да се грижите кога носат овие обичните патики.На лесни и издржливи не се лизга единствена обезбедува максимална удобност и контрола, ефикасно спречување на твоите нозе од чувството на непријатност на студениот подот.Според бебето нога дизајн, тоа може подобро промовирање на природното движење на нозете.Симпатична Дизајн.Стилски бебе мода патики кои се украсени со симпатична животно лицето ќе спечелвам вашите деца на прв поглед.Тоа е одличен подарок за малку момчиња или девојчиња.Удобен.Оваа патики користи кука и јамка затворање дизајн за да подобро се задржи тоа од мали нозе.Бебињата може, исто така, обидете се да се стави на и полетување од страна на самите себе, бидејќи тоа е навистина лесен.Мека обвивка s нозе да расте.Ова ќе биде најдобриот избор за масти-нозе бебиња!.Совршен Подароци.Класичниот моден стил и симпатична дизајн е многу погоден за секојдневните активности како што се индексирање, одење, играње, најдобри туш, фотографирање пука, секојдневниот живот или било какви други прилики.Одличен подарок за Роденден, Бебе Туш, ноќта на Вештерките, Божиќ Подарок или секојдневна облека.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата