.

.

Antica Erboristeria:Purificante Прочистувачките Паста за заби - 2.5 Течност Унци (75ml) Цевка [ италијански Увоз ]

Antica Erboristeria:Purificante Прочистувачките Паста за заби - 2.5 Течност Унци (75ml) Цевка [ италијански

DEN 288.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

До 12 часа на заштита и новак здив, ја зајакнува забите и непцата.Со Нане и Еукалиптус вкус.Направени без состојки од животинско потекло.Најновата технологија во комбинација со моќ на растенијата extracts.By Antica Erboristeria : италијански квалитет, италијански пакување.Со искуство од над 35 години, денес Antica Erboristeria успешно ги комбинира најнова технологија со моќност од растителни екстракти.Antica Erboristeria е "Purificante" Формула, со Еукалиптус, Нане и синтетички Минерали, ви дава до 12 часа на свеж здив, и комплетна заштита, на видно место се здрави заби и непца.Тоа, исто така, содржи Flouride за зајакнување на забите глеѓ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата